Бази даних


Наукова періодика України - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Повнотекстовий пошук
Список видань за алфавітом назв:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  W  
А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  

Авторський покажчик    Покажчик назв публікацій



Пошуковий запит: (<.>A=Лiнчук Ю$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2
1.

Лiнчук Ю. С. 
Про узагальненi деривацiйнi пари операторiв у просторi аналiтичних функцiй [Електронний ресурс] / Ю. С. Лiнчук // Буковинський математичний журнал. - 2016. - Т. 4, № 1-2. - С. 96-100. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/bmj_2016_4_1-2_16
Попередній перегляд:   Завантажити - 359.836 Kb    Зміст випуску     Цитування
2.

Лiнчук Ю. С. 
Про перетворення оператора Бесселя в просторах аналiтичних функцiй [Електронний ресурс] / Ю. С. Лiнчук // Буковинський математичний журнал. - 2017. - Т. 5, № 1-2. - С. 95-97. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/bmj_2017_5_1-2_13
Попередній перегляд:   Завантажити - 206.322 Kb    Зміст випуску     Цитування
 
Відділ наукової організації електронних інформаційних ресурсів
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського